Basketbol şöleni Rixos Cup'ta

17 Ağustos 2012 17:54 NTVSpor.net

Potanın devleri, Antalya’da Rixos Cup'ta buluşuyor. Beşiktaş, Galatasaray ve Anadolu Efes'in de yeni sezon öncesi sahne alacağı turnuvanın tüm maçları, NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı olarak yayınlanacak.

Basketbolseverlerin heyecanla beklediği 5. Uluslararası Rixos Cup Basketbol Turnuvası, 12-16 Eylül tarihleri arasında Antalya Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Rixos Hotels’in sponsorluğunda düzenlenen turnuvada geçen sezonun 3 kupalı ekibi Beşiktaş’ın yanı sıra bu sezonun şampiyonluk adayları Anadolu Efes, Galatasaray Medical Park ve Banvit’in yanısıra Unics Kazan (Rusya), Cibona Zagrep (Hırvatistan) takımları kıyasıya mücadele edecek.

5. Uluslararası Rixos Cup Basketbol Turnuvası, Rixos Hotels’in sponsorluğunda 12-16 Eylül tarihleri arasında Antalya Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek. NTV Spor’dan naklen yayınlanacak olan turnuvaya Türkiye'den Anadolu Efes, Galatasaray Medical Park, Banvit ve Beşiktaş katılacak.

Turnuvada, Rusya'nın güçlü ekiplerinden Unics Kazan ve Hırvatistan’dan Cibona Zagrep boy gösterecek.
Rixos Hotels Markadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Başak Erel, Rixos Cup ile sadece basketbola değil, Antalya’ya da destek olduklarını dile getirdi.

Erel, Rixos Cup gibi uluslararası spor turnuvalarının Antalya'da yapılması bizim için önemli.  Rixos Hotels, Antalya’dan doğan bir marka. Bu yıl beşincisi düzenlenmesiyle artık geleneksel bir hale gelen turnuvamız beklenen ve talep gören bir organizasyon oldu. Antalya’da düzenlenen ve her yıl daha da güçlenen turnuvada basketbol severleri heyecanlı maçlar bekliyor. Tüm Antalyalıları bu basketbol şölenine bekliyoruz” dedi.

Belirlenen maç takvimi ise şöyle sıralanıyor:
12 Eylül Çarşamba
Banvit – Unics Kazan  Saat: 18.00 NTV SPOR CANLI
Beşiktaş – Cibona Zagrep  Saat: 20.15 NTV SPOR CANLI

13 Eylül Perşembe
Galatasaray MP - Banvit      Saat: 18.00 NTV SPOR CANLI
Anadolu Efes- Cibona Zagrep Saat. 20.15 NTV SPOR CANLI

14 Eylül Cuma
Beşiktaş – Anadolu Efes  Saat: 18.00 NTV SPOR CANLI
Galatasaray MP – Unics Kazan Saat:  20.15 NTV SPOR CANLI

15 Eylül Cumartesi
A1 -B2    Saat: 14.45 NTV SPOR CANLI
B1 - A2    Saat: 17.00 NTV SPOR CANLI

16 Eylül Pazar
A1-B2 Mağlubu / B1-A2 Mağlubu 3.lük – 4.lük maçları
A1 -B2 Galibi / B1-A2 Galibi    FİNAL MAÇI

Maç saatleri NTVSpor.net tarafından daha sonra açıklanacaktır.

Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Yorumlar

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.