Fifa World
Express

Canlı Maç Merkezi

5 Şubat 2011 13:58 NTVSpor.net

Türkiye'nin lider spor sitesi ntvspor.net'in yenilenen canlı skorlar servisi, Türkiye ve dünyada oynanan bütün futbol maçlarını anında sayfalarına yansıtıyor.

İstediğiniz ülkeyi seçerek, arzu ettiğiniz maçları ekrana taşıyabileceğiniz CANLI SKORLAR sayfamızda, takımların ilk 11 bilgilerini, yedeklerini, cezalı ve sakat listelerini, hava durumunu ve stat bilgilerini bulabilirsiniz.

Maçlarda gol olduktan hemen sonra saniyeler içerisinde güncellenen CANLI SKORLAR sayfasını bilgisayarınızda açık tutmanız durumunda sesli "gol uyarısı"ndan faydalanabilir ve sadece seçtiğiniz maçları "seçtiklerim" bölümüne taşıyabilirsiniz.

Takip ettiğiniz maçın detaylarına girerek maç başlamadan önce ya da maç sırasında da takımların karşılıklı istatistiklerine ulaşılan CANLI SKORLAR sayfasında, tamamlanmış maçların da istatistiklerine de ulaşabilirsiniz.

Sayfayı yenilemeden kendi kendine güncellenen maç bilgileri, futbol dışındaki iddaa bültenine giren bütün organizasyonların skor bilgilerini de içermektedir.

NTVSPOR.NET - CANLI SKORLAR SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

GÜNCELLENDİ - DÜNYANIN EN POPÜLER VE 1 NUMARALI FUTBOL OYUNU FIFA WORLD, YENİLENEN ÖZELLİKLERİYLE BURADA. HEMEN OYNAMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Yorumlar

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Videolar Tümünü Göster