Mehmet Özdilek istifa etti!

28 Mayıs 2013 17:15 NTVSpor.net

Medical Park Antalyaspor'da istifalar devam ediyor... Başkan Hasan Akıncıoğlu'nun ardından Mehmet Özdilek bir basın düzenleyerek görevini bıraktığını açıkladı.

Medical Park Antalyaspor şok istifalar başkan Hasan Akıncıoğlu’nun ardından teknik direktör Mehmet Özdilek ile sürdü.

Medical Park Antalyaspor’da önce başkan Hasan Akıncıoğlu, olağanüstü kongre kararı alarak görevini bırakmıştı. Akıncıoğlu, 14 haziran'da yapılacak seçime girmeyeceğini de bildirmişti. Görevde bulunmasa da takıma maddi ve manevi gereken desteği vermeye devam edeceğini belirten Akıncıoğlu, "Borcumuz yoktur. Antalyaspor'un TFF, UEFA, FIFA nezdinde ihtilaflı hiçbir dosyası bulunmamaktadır. Futbolcu ve teknik heyete olan borçların yüzde 80'i ödenmiştir. Genel kurula gururlu şekilde gidiyoruz. Hiç kimseye kırgınlığım yok.  Özel olarak aldığım bir karar, başka hiçbir nedeni yok" ifadelerini kullandı.

Akıncıoğlu’nun bu kararının ardından teknik direktör Mehmet Özdilek de istifa ettiğini açıkladı. Mehmet Özdilek, 2008 yılından bu yana Antalyaspor'u çalıştırıyordu.

Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Yorumlar

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Manşetler

tüm haberler için tıkla

YAZARLAR

EURO 2016 - Fikstür

EURO 2016 - Gruplar