Fifa World
Express

"Sanica Boru ile yollarımızı ayırdık"

17 Ağustos 2013 17:43 NTV Spor ve Ajanslar

Elazığspor Genel Menajeri Özgür Öztürk, Sanica Boru ile isim hakkı sponsorluğu konusunda anlaşmalarının sona erdiğini belirterek, "Bir sezon boyunca adı Elazığspor ile özdeşleşen Sanica Boru'ya teşekkür ediyoruz" dedi.

Elazığspor, isim hakkı sponsorluğunu yapan Sanica Boru ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Öztürk, yaptığı açıklamada, Sanica Boru ileanlaşmalarının sona ermesinin ardından yeni sezon için stat reklamları, forma ve isim sponsorluğu konusunda görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.
     
Kulüp başkanı Selçuk Öztürk'ün konuyla bizzat ilgilendiğini ifade eden Öztürk, "Elazığspor köklü bir takımdır. Kulübümüze isim sponsoru olmayı düşünen firmalarla görüşmeye açığız. Ayrıca bir sezon boyunca adı Elazığspor ile özdeşleşen Sanica Boru'ya teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
     
Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinde kulüplerinin adının halen Sanica Boru Elazığspor olarak geçtiğine dikkati çeken Öztürk, değişiklik için gerekli yazılı başvuruyu yapacaklarını söyledi.

GÜNCELLENDİ - DÜNYANIN EN POPÜLER VE 1 NUMARALI FUTBOL OYUNU FIFA WORLD, YENİLENEN ÖZELLİKLERİYLE BURADA. HEMEN OYNAMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Yorumlar

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Videolar Tümünü Göster