Beşiktaş, hazırlık maçı için Tekirdağ'a gitti

8 Eylül 2013 12:35 NTV Spor ve Ajanslar

Miili maçlar nedeniyle lige verilen arayı boş geçirmek istemeyen Beşiktaş, Tekirdağspor ile oynayacağı hazırlık maçı için bu kente gitti.

Beşiktaş Futbol Takımı, Tekirdağspor ile oynayacağı hazırlık maçı için bu kente gitti.

Milli maçlar arası nedeniyle boş geçen haftayı özel maç yaparak geçirme kararı alan siyah-beyazlı takım, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tekirdağspor ile bugün saat 17.00'de Tekirdağ Namık Kemal Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Siyah-beyazlılar, futbol genel direktörü Önder Özen'in kafile başkanlığında BJK Nevzat Demir Tesisleri'nden kara yoluyla Tekirdağ'a hareket etti.

Milli takımlarda bulunan ve tedavisine devam edilen oyuncuların yer almadığı kafileye, yeni transfer Ramon ile A2 takımından 3 oyuncu da dahil edildi.

Beşiktaş'ın, 17 kişilik Tekirdağspor maçı kadrosunda şu sporcular yer aldı:

Cenk Gönen, Günay Güvenç, Emre Metin, İbrahim Toraman, Serdar Kurtuluş, Julien Escude, Pedro Franco, Ramon Motta, Mehmet Akgün, Ömer Şişmanoğlu, Sezer Öztürk, İsmail Köybaşı, Michael Eneramo, Bruno Dentinho, Samet Semiz, Tugay Kaya, Ufuk Er.

Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Yorumlar

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Manşetler

tüm haberler için tıkla

YAZARLAR

EURO 2016 - Fikstür

EURO 2016 - Gruplar