Türkiye - Spor Toto Süper Lig
31.10.2014İddaa
20:00Galatasaray-Kasımpaşa111
 
İspanya - İspanya La Liga
31.10.2014İddaa
21:45Deportivo La Coruna-Getafe137
 
Almanya - Almanya Bundesliga Ligi
31.10.2014İddaa
21:30Schalke 04-Augsburg129
 
Fransa - Fransa Ligue 1
31.10.2014İddaa
21:30Monaco-Reims128
 
Uluslararası - Hazırlık Karşılaşmaları
31.10.2014İddaa
16:00Kuzey Kore-Kuveyt
 
Belçika - Belçika 1. Ligi
31.10.2014İddaa
21:30Zulte Waregem-Racing Genk127
 
Polonya - Polonya 1. Ligi
31.10.2014İddaa
21:30Korona Kielce-Wisla Krakow130
19:00Gornik Leczna-Lechia Gdansk102
 
Ukrayna - Ukrayna Premier Ligi
31.10.2014İddaa
19:00Metallurg Donetsk-Shakhtar Donetsk103
 
Rusya - Rusya Premier Ligi
31.10.2014İddaa
18:00Rostov-Ural S.O101
 
Almanya - Almanya Bundesliga 2. Ligi
31.10.2014İddaa
19:30Karlsruhe-Sandhausen106
19:30Fort. Dusseldorf-Ingolstadt105
19:30Union Berlin-Greuther Fürth107
 
Danimarka - Danimarka Süper Ligi
31.10.2014İddaa
19:30FC Midtjylland-FC Nordsjaelland104
 
Almanya - Almanya 3. Ligi
31.10.2014İddaa
20:00Hansa Rostock-Osnabruck108
20:00Sonnenhof Grossaspach-Mainz 05 II109
 
Çek Cumhuriyeti - Çek 1. Ligi
31.10.2014İddaa
21:15Mlada Boleslav-Bohemians 1905126
 
Fransa - Fransa Ligue 2
31.10.2014İddaa
21:00Auxerre-Brest115
21:00Clermont-Nimes Olympique116
21:00US Créteil-Lusitanos-Sochaux117
21:00Dijon-Ajaccio118
21:00Laval-Tours FC120
21:00Le Havre-Arles121
21:00Troyes-US Orléans122
21:00GFCO Ajaccio-Chateauroux119
 
Hollanda - Hollanda Jupiler Ligi
31.10.2014İddaa
21:00FC Eindhoven-Ajax II123
21:00Telstar-Maastricht125
21:00Fortuna Sittard-Emmen124
 
Macaristan - Macaristan 1. Ligi
31.10.2014İddaa
20:00Kecskemeti TE-Puskas Akademia FC110
 
Romanya - Romanya Liga 1
31.10.2014İddaa
20:30Steaua Bükreş-Dinamo Bükreş113
 
Portekiz - Portekiz Süper Ligi
31.10.2014İddaa
21:45Benfica-Rio Ave134
 
İngiltere - İngiltere 2. Ligi
31.10.2014İddaa
21:45Accrington-Morecambe132
 
İngiltere - İngiltere Şampiyonluk Ligi
31.10.2014İddaa
21:45Norwich-Bolton131
 
İrlanda - İrlanda Premier Ligi
31.10.2014İddaa
21:45Galway FC-UCD133
 
İskoçya - İskoçya Premier Ligi
31.10.2014İddaa
21:45St Johnstone-Motherwell136
 
Brezilya - Brezilya Serie B
31.10.2014İddaa
23:30Atletico Goianiense-Vila Nova138
01:50Parana-Vasco da Gama140
 
Arjantin - Arjantin Primera A - Apertura
01.11.2014İddaa
01:30Club Atletico Banfield-Olimpo139