"Böyle bir takımla çalıştığım için şanslıyım"

FUTBOL NTV Spor 12 Eylül 2018 - 22:42

Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 İlhan Cavcav Sezonu'nun en iyilerine ödüllerinin verildiği "Futbolun Süperleri" ödül töreninde Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yılın Süper Teknik Direktörü seçildi.

İstanbul Kongre Sarayı'nda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Digiturk CEO'su Yousef Al-Obaidly'nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen organizasyonda Yılın Süper Teknik Direktörü ödülünü alan Fatih Terim şunları söyledi:

"Kazanmak güzel bir şey ama bu şampiyonluğu kazanırken teşekkür borçlu olduğum birçok kimse var. Huzurlarınızda onlara teşekkürler. En başta sayın başkanımıza ve değerli yönetim kuruluna bizi rahat bir ortamda çalıştırdıkları için teşekkürler. Yardımcılarım Taffarel'e, Hasan Şaş'a, Ümit Davala'ya ve Levent Şahin'e teşekkür ederim. Futbol bir takım oyunu. Taraftarlarımız, 21. şampiyonluğu çok benimsediler, çok istediler. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Eşime ve aileme teşekkür ederken Galatasaray ailesine de sonsuz teşekkürler. Elzem olduğunda biraraya gelen inanılmaz bir kulüp olarak hayatımda oldu Galatasaray! Bu dişlinin en önemli parçaları oyuncular. Galatasaray'ın oyuncularıyla çalıştığım için kendimi şanslı addediyorum. Bu ödülü almamda en büyük sebep onlardır. Böyle bir takımla çalıştığım için çok şanslıyım."