Geçiçi başkan Hüseyin Yıldırım!

Hüseyin Yıldırım, Mehmet Terzi'nin istifasının ardından olağanüstü genel kurul toplantısına kadar Atletizm Federasyon'u Yönetim Kurulu tarafından başkanlığa getirildi.

NTV Spor 06.08.2013 - 17:20

Türkiye Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu, Mehmet Terzi'den boşalan başkanlık koltuğuna, olağanüstü genel kurul toplantısına kadar başkan vekili Hüseyin Yıldırım'ı getirdi.

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi'nin 1 Ağustos Perşembe günü istifa etmesi nedeniyle 6 Ağustos tarihinde Ankara'da yapılan yönetim kurulu toplantısında, olağanüstü genel kurulu toplantısına kadar Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı olarak oy birliği ile Hüseyin Yıldırım seçildi. Ergüder Uzun, Fikret Çetinkaya, Ekrem Ay ve Selim Terzi ise başkan vekili seçildiler.

Olağanüstü genel kurul toplantısı'nın, 28 Eylül 2013 tarihinde Türkiye Atletizm Federasyonu ana statüsünde belirtilen hükümlere uygun olarak yapılmasına, çoğunluğun sağlanamaması halinde ise genel kurul toplantısının bir sonraki gün olan 29 Eylül 2013 tarihinde yapılmasına karar verildiği açıklandı.

Sayfa Yükleniyor...