“Önümüzde çok dolu ve heyecan verici bir gündemimiz var"

UEFA üyesi 55 ülke federasyonunun genel sekreter ve profesyonelleri, İstanbul'da bir araya geldi. Toplantıda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili Servet Yardımcı da bir konuşma yaptı.

NTV Spor

07.03.2019 - 13:22 | Son Güncelleme: 07.03.2019 - 13:26

UEFA üyesi 55 ülke federasyonunun genel sekreter ve profesyonellerinin katıldığı UEFA Genel Sekreterler Toplantısı, İstanbul'da yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış törenine, TFF Başkanvekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı ile genel sekreter Kadir Kardaş'ın yanı sıra, UEFA'dan üst düzey temsilciler katıldı.

UEFA'nın yeni dönemdeki stratejilerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan Servet Yardımcı, Aleksander Ceferin'in ikinci kez başkan seçilmesinin ardından UEFA üyesi 55 federasyonunun ilk kez İstanbul'da bir araya geldiğinin altını çizdi.

Yardımcı “Önümüzde çok dolu ve heyecan verici bir gündemimiz var. Yakın ve titiz çalışarak, birlik olarak, bizi geleceğe taşıyacak düşünce ve dinamik fikirleri geliştireceğimize eminim. Roma'daki kongredeki konuşmasında başkan Aleksander Ceferin'in de vurguladığı gibi Avrupa futbol ailesi olarak UEFA'nın birlik ve dayanışma içinde çalışmasına ve saygın kimliğini korumaya devam etmeliyiz” dedi.

 

Sayfa Yükleniyor...