Yıldız Milli Takım İspanya'ya gitti

2012 Yıldız Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'na hazırlanan Türk Milli Takımı, Iscar Turnuvası'na katılmak için İspanya'ya gitti.

NTV Spor 08.12.2011 - 13:44

Yıldız Milli Erkek Takımı, Iscar Turnuvası'na katılmak için İspanya'ya gitti.

Milliler, 9-11 Aralık tarihlerinde Valladolid kentinde düzenlenecek olan turnuvada, yarın Rusya, 10 Aralık Cumartesi günü Castilla Leon ve 11 Aralık Pazar günü de İspanya ile karşılaşacak.

Yıldız Milliler, 12 Aralık Pazartesi günü yurda geri dönecek.

Yıldız Milli Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Uğurata, Iscar Turnuvası'nın kendileri için önemli bir turnuva olduğunu belirterek, ''Avrupa Şampiyonası'nda çapraz grubumuzda bulunan İspanya ve Rusya'yı tanımamız açısından da son derece önemli bir turnuva olacak. Orada oyuncularımızın gelişimini gözlemleyip, en iyi şekilde yurda dönmek istiyoruz'' dedi.

Yıldız Milli Takımı'nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Okben Ulubay, Oğulcan Baykan (Anadolu Efes), Tolga Geçim, Erris Nushi (Banvit), Mehmet F. Alemdaroğlu, Berk İ. Uğurlu, A. Barış Yurteri (Fenerbahçe Ülker), Ege Arar (Galatasaray Medical Park), S. Oğuzhan Çakmak (İstanbul DSİ), Akif Egemen Güven, Ateş Özkaraduman (Pınar Karşıyaka), Mert Çevik (TOFAŞ), Cumali Dizdar (Türk Telekom)

Sayfa Yükleniyor...