Ali Koç: Seyirci cezası için TBF'ye başvurduk

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulunun verdiği seyirci cezasına itiraz ettiklerini söyledi.

NTV Spor 20.06.2019 - 23:44
Ali Koç: Seyirci cezası için TBF'ye başvurduk

Fenerbahçeli taraftarlar, Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko final serisinin son maçında Türkiye Federasyonu Disiplin Kurulunun verdiği ceza nedeniyle tribünde yer alamayacak. Kararla ilgili bir açıklama yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, cezaya itiraz ettiklerini söyledi.

TV 8 ve FBTV'den canlı yayınlanan Fener Ol organizasyonunun WinWin kampanya gecesine katılan Koç, "Yapılan oyunlara ve oluşturulan gerginliklere rağmen basketbolda şampiyon olacağız. Kupayı alırsak bizden mutlusu yok" dedi. Başkan Koç sarı-lacivertli taraftarın aldığı ceza için federasyona başvuru yaptıklarını belirtti.

Tahincioğlu Basketbol Süper Lig Play-Off Final serisinde ile yapılacak olan 7. ve son maçtan zaferle ayrılarak şampiyon olacaklarını söyleyen Başkan Koç, "Taraftarımıza bir yasak geldi. Başvurumuzu yaptık. Sabah sonucunu bekliyoruz. Olumsuz cevap da alsak yönetim olarak takımımıza desteğimizi vereceğiz. İnşallah o kupayı alıp, geleceğiz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...