"Amacımız G.Saray'ı yenerek ligde kalmak"

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Rönesans TED Ankara Kolejliler, son maçta deplasmanda Galatasaray Liv Hospital'ı yenerek kümede kalmayı hedefliyor.

NTV Spor 06.05.2015 - 15:39

Rönesans TED Ankara Kolejliler Kulübü'nden yapılan açıklamada, başantrenör Hasan Özmeriç, son haftalarda aldıkları galibiyetlerle takımın güveninin arttığını belirtti.

Kümede kalma yolunda her şeyin kendi ellerinde bulunduğunu hatırlatan Özmeriç, "Sonuçta biz kazandığımız zaman diğer maçların sonuçları bizi ilgilendirmiyor. Şu anda her şeyin bizim elimizde olması çok önemli" ifadelerini kullandı.

Hasan Özmeriç, Galatarasay Liv Hospital'ın bazı sıkıntılar yaşasa da üst düzey oyunculardan kurulu bir takım olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Onlar da muhakkak play-off'a girmek isteyeceklerdir. Kolay bir maç olmayacak ama biz son üç haftadakikonsantrasyonumuzla bu maça hazırlanıyoruz. Bizim için artık içeride veya dışarıda oynamak önemli değil, mühim olan galibiyet sayımız. Amacımız İstanbul'da Galatasaray Liv Hospital'i yenerek ligde kalmak."

Galatasaray Liv Hospital-Rönesans TED Ankara Kolejliler karşılaşması, 9 Mayıs Cumartesi günü, saat 16.30'da, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak.

Sayfa Yükleniyor...