Aydan: Tofaş bir sporcu fabrikası

Tofaş Kulüp Başkanı Efe Aydan, Tofaş'ın sadece otomobil değil, aynı zamanda bir sporcu fabrikası olduğunu söyledi.

NTV Spor

11.10.2011 - 18:20

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Tofaş'ın kulüp başkanı Efe Aydan, ''Tofaş, sadece otomobil değil, aynı zamanda bir sporcu fabrikası'' dedi.
        
Tofaş Spor Kulübü Basketbol Takımı, Tofaş Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen yemekle basına tanıtıldı.
        
Başkan Efe Aydan, tanıtım programında, bu yıl iddialı bir takım oluşturduklarını belirtti.
        
Tofaş'ın Murat 124 marka otomobillerle üretime başladığını anımsatan Aydan, ''Tofaş, sadece otomobil değil, aynı zamanda bir sporcu fabrikası. Birçok genç yeteneği spora kazandırdı. Aldığı kupalarla, bir çok başarılarla Bursa'nın ve ülkenin gururu oldu'' diye konuştu.
        
Uzun ve zorlu bir yolda olduklarını ifade eden Aydan, ''Tüm sporseverleri desteğe bekliyoruz. Bu uzun yolda ilerlerken, seyircimizin desteğine ihtiyacımız var. Hem eski günleri yad etmek hem de yeni başarılara yelken açmak istiyoruz. Tüm sporseverleri maçlarımıza bekliyoruz'' şeklinde konuştu.
        
Tofaş Üst Yöneticisi (CEO) Ali Pandır da beş yıl sonra yeniden göreve geldiğinde, kulüpte büyük değişim gördüğünü vurgulayarak, ''Avrupa'da oynayan bir takım bırakmıştım, geldiğimde 2. Lig'de mücadele eden bir takım buldum. Yeniden lige çıktık. Lig eskisi gibi değil. Kendi çapımızda iddiamızı sürdüreceğiz. Hedefimiz play-off'a kalıp, Avrupa yoluna çıkmak'' şeklinde konuştu.
        
Konuşmaların ardından basketbolcular basına tanıtıldı.

Sayfa Yükleniyor...