Banvit'te Ene dönemi sona erdi

Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvit, 4 sezondur baş antrenörlük görevini yürüten Orhun Ene ile yollarını ayırdı.

NTV Spor 21.06.2013 - 18:18

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Banvit, antrenör Orhun Ene ile yollarını ayırdı.

Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada, Orhun Ene ile 4 sezondur süregelen başarı ve istikrar dolu birlikteliğin bugün itibarıyla sona erdiğini belirtti. Ene'nin göreve başlamasından itibaren kulübün gösterdiği gelişim ve performansın, hem Banvit ailesinin hem de basketbol kamuoyunun büyük takdirini kazandığını dile getiren Kılıç, "Banvit'in kapısının hocamıza her zaman açık olacağını ve bu dostluk bağının bizim için çok özel olduğunu belirtmek isterim. Kendisine bundan sonraki spor yaşantısında başarılar diliyorum" dedi.

ENE: BANVİT DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAK
Ene ise Banvit'te geçirdiği 4 sezonun, çok özel olduğunu vurgulayarak, bulduğu mükemmel çalışma ortamının antrenörlük kariyerine çok olumlu katkılar sağladığını bildirdi.

Hem ailevi sebepler hem de iki tarafın bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu düşünmesi nedeniyle bu birlikteliği şimdilik sonlandırdıklarını dile getiren Ene, Banvit Basketbol Kulübünün bu istikrarlı yapısı ile gelecek dönemde şimdiye kadar elde ettiklerinden daha büyük başarılara imza atacağına inandığını belirtti.

Sayfa Yükleniyor...