Beşiktaş Milangaz, Hainaut'u ağırlıyor

Beşiktaş Milangaz, ULEB Avrupa Kupası ön eleme turundaki ilk maçında yarın Belçika temsilcisi Dexia Mons Hainaut'u konuk ediyor.

NTV Spor 26.09.2011 - 17:21

Beşiktaş Milangaz, ULEB Avrupa Kupası ön eleme turu ilk maçında yarın Belçika'nın Dexia Mons Hainaut takımıyla karşılaşacak.

Beşiktaş Milangaz ile Dexia Mons Hainaut takımları arasındaki karşılaşma saat 20.00'de BJK Milangaz Arena'da oynanacak. Siyah-beyazlı ekip, Dexia Mons Hainaut'u elemesi durumunda ULEB Avrupa Kupası'nda gruplarda mücadele etmeye hak kazanacak.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, takım için çok büyük önem taşıyan bu karşılaşmaya tüm taraftarların beklendiği bildirildi.

Bu arada siyah-beyazlı kulübün yönetim kurulu, erkek basketbol takımının yarın yapacağı karşılaşmanın bilet fiyatlarında, sadece bu karşılaşmaya özgü olarak büyük indirim yaptı.

Beşiktaş Milangaz açısından son derece önemli olan Dexia Mons Hainaut karşılaşmasında taraftarların tüm salonu doldurarak, takıma destek olması açısından yapılan yeni düzenlemede protokol tribünü hariç bütün biletler 10 TL olarak belirlendi.

Protokol tribününün bilet fiyatı ise 150 TL olarak açıklandı.

Sayfa Yükleniyor...