Bıyıktay: Yükselişimizi sürdüreceğiz

Aliağa Petkim Başantrenörü Burak Bıyıktay, Antalya Büyükşehir Belediyesi galibiyetinin ardından haftaya oynayacakları Banvit karşısında da galip gelerek yükselişlerini sürdüreceklerini söyledi.

NTV Spor 13.11.2011 - 22:29

Aliağa Petkim Başantrenörü Burak Bıyıktay, ''Haftaya Banvit karşısında da galip gelerek yükselişimizi devam ettireceğimize inanıyorum'' dedi.
        
"KÖTÜ OYNADIĞIMIZ ZAMAN BİLE KAZANABİLMEK ÇOK ÖNEMLİ"
Bıyıktay, Antalya Büyükşehir Belediyesi karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamada, üst üste 3. galibiyetlerini elde ettikleri için mutlu olduklarını söyledi. Karşılaşmada istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını buna rağmen özellikle kenardan oyuna dahil olan oyuncuların büyük katkısı ile sahadan galip ayrıldıklarını belirten Bıyıktay, ''Kötü oynadığımız zaman bile kazanabilmek çok önemli. Haftaya Banvit karşısında da galip gelerek yükselişimizi devam ettireceğimize inanıyorum'' dedi.
        
Bıyıktay, tüm oyunculara ve taraftarlara teşekkür etti. Antalya Büyükşehir Belediyesi Antrenörü Serdar Apaydın ise karşılaşmayı kaybettikleri için üzüntülü olduklarını, bundan sonra sahalarında oynayacakları karşılaşmaları kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...