"Bu sezon çekişmeli geçecek"

Sezona galibiyetle başlamak istediklerini belirten Kayseri KASKİ'nin kulüp başkanı Ender Batukan, ligin her zamankinden daha zor ve çekişmeli geçeceğini söyledi.

NTV Spor

19.10.2012 - 17:17

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Kayseri KASKİ'nin kulüp başkanı Ender Batukan, ligin ilk haftasında deplasmanda karşılaşacakları İstanbul Üniversitesi'ni yenerek, sezona galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.
        
Ender Batukan, yaptığı açıklamada, kulüp olarak iyi bir sezon geçirmeyi arzuladıklarını belirtti.
        
Sezona çok iyi hazırlandıklarını ifade eden Batukan, ''Sezon hazırlıkları kapsamında üç özel turnuvaya katıldık. Bu turnuvalar takımın oturması ve hazır olması bakımından bize çok fayda sağladı. Son olarak katıldığımız Spor Toto Türkiye Kupası'nda da gruptan lider olarak çıktık. Kupada takımın son halini gördük ve ayrıca gruptan çıkarak da büyük moral bulduk'' dedi.
        
İstanbul'a galibiyet hedefiyle gideceklerini dile getiren Batukan,''Yarın ligin ilk maçına çıkıyoruz. Bu sene ligin her zamankinden daha zor ve çekişmeli geçeceğini düşünüyoruz. Hedefimiz ligde ilk üç arasında yer almak. Sezon başında koyduğumuz hedeflere göre transferler ve çalışmalar yaptık. Başlangıçlar her zaman önemlidir. Bundan dolayı lige galibiyetle başlamak istiyoruz. Takımda herhangi bir eksiğimiz yok, moraller yerinde. İnşallah güzel bir oyun sonunda galip gelerek, Kayseri'ye mutlu bir şekilde dönmekistiyoruz.'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...