Çakı: Beşiktaş maçı zorlu geçecek

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Erdemir'in antrenörü Ahmet Çakı, Beşiktaş Milangaz maçının zorlu geçeceğini söyledi.

NTV Spor

05.03.2012 - 14:54

Beko Basketbol Ligi'nde mücadele eden Erdemir'in antrenörü Ahmet Çakı, "Beşiktaş Milangaz maçını kendi evimizde oynayacak olmamıza rağmen zor bir maç olacak" dedi.

Erdemir'in antrenörü AhmetÇakı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş Milangaz maçının zorlu geçeceğini söyledi.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda karşılaştıkları Bandırma Kırmızı'yı yendiklerini anımsatan Çakı, ''Bizim için de oldukça önemli bir maçtı. Rakibimiz çıkışta olan ve yetenekli oyunculardan oluşan bir ekip. Takım olarak doğru bir reaksiyon verdik. Robinson ve Henderson'ın attığı sayıların yanı sıra diğer oyuncularımızın da iyi mücadelesi galibiyeti getirdi. İyi müdafaa yapıp son bölümlerde maçı lehimize çevirdik. Yarın Beşiktaş Milangaz'ı sahamızda ağırlayacağız. Beşiktaş ligin en flaş takımıdır. Ortada tek kupayı kazanmış bir takım var. Bizimle oynadığı son maça oranla kadrosuna yabancı oyunculardan oluşan takviyeler yaptı. Beşiktaş Milangaz maçını kendi evimizde oynayacak olmamıza rağmen zor bir maç olacak. Bilindiği gibi kendi evimizde son maçımızda yenilmiştik. Böyle büyük bir maçı kazanmaya ihtiyacımız var. Ligde kolay maç yok. İyi hazırlanıp seyircimizin de tam desteği ile kazanmak istiyoruz'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...