Cedi Osman iddialı!

A Milli Basketbol Takımımızın genç yıldızı Cedi Osman, Avrupa Şampiyonası için iddialı mesajlar verdi. Cedi, hedeflerinin madalya kazanmak olduğunu söyledi.

NTV Spor 31.07.2015 - 16:05

A Milli Basketbol Takımımız, 5 Eylül'de başlayacak Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını İtalya'nın Bormio kentinde sürdürürken, takımın genç yıldızların Cedi Osman şampiyonayla ilgili umutlu konuştu.

Basketbol federasyonunun resmi internet sitesine bir röportaj veren Cedi, "Türk basketbolu kategori ne olursa olsun her zaman madalyayı hedefler. İlk önce grubumuza odaklanmalıyız. Zor bir grup ama her zamanki oyunumuzu oynarsak, bir üst tura yükseliriz" dedi.

"DAHA İYİ OLACAĞIMI BİLİYORUM"
Cleveland Cavaliers'ın 31. sıradan draft ettiği ancak kariyerine bir süre daha Anadolu Efes'te devam edecek Cedi, kariyer planını da anlattı. NBA'e gidene kadar eksik yönlerini gidermeye çalışacağını belirten 20 yaşındaki basketbolcu, "Penetrelerimi, penetre üstü şutumu ve bire bir oyunlarımı geliştirmem gerekiyor. Bunların üstüne çalışıyorum ve daha iyi olacağını biliyorum. Daha önce de statik şutlarda eksiğim vardı ve çalışarak bunu giderdim" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...