"Çok top kaybettik"

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Fenerbahçe Ülker karşısında ilk yarıdaki tempolarının mükemmel olduğunu, ancak ikinci yarıda çok fazla top kaybı yaptıklarını söyledi.

NTV Spor 20.02.2015 - 21:20

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Fenerbahçe Ülker'e mağlup oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca, Fenerbahçe Ülker'i tebrik ederek, "İki ayrı devre oynadık. İlk yarıdaki tempomuz ve oyun kontrolümüz mükemmeldi. Fenerbahçe Ülker'in enerjisini tüketmek üzereydik. Özellikle ikinci yarıda iki üçlük yedik ve maç da başa baş geldi. Biz çok top kaybettik ve ribaundlarda da başarılı olamadık. İkinci yarıda 29 sayıda kaldık, rakibimiz de 46 sayı buldu. Bunu telafi edemedik. Buraya kadar 13 maç arka arkaya kazanarak geldik. O nedenle herkesin ellerine sağlık. Final oynamayı çok istiyorduk. Ama tecrübe edinmemiz gereken de şeyler var” dedi.

Pınar Karşıyaka oyuncusu Erkan Veyseloğlu da amaçlarının kupayı kazanmak olduğunu ve alınan mağlubiyeti ligde ve Avrupa'da telafi edeceklerini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...