Datome: Fenerbahçeyi ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz

Olimpia Milano'nun Fenerbahçe Beko'yu 68-43 yendiği maç sonrası konuşan eski Fenerbahçeli Luigi Datome, "Fenerbahçe'yi ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz" dedi.

NTV Spor 12.11.2021 - 23:08

Olimpia Milano'nun yıldızı Luigi Datome, Fenerbahçe Beko galibiyetini yorumlarken, "Bu tip maçları oynamak benim için çok zor. Fenerbahçe'yi ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz. Türk taraftarlara teşekkür ediyorum. Yine büyük sevgi gösterdiler. Müteşekkirim. Kazandığımız için mutluyum. Çok iyi bir oyun çıkardık. Fenerbahçe için zor bir akşam oldu biliyorum. Böyle bir akşam yaşadı ancak bu takım çok iyi bir takım. Şu ana kadar iyi iş çıkardıklarını düşünüyorum. Bir daha bu tip akşamlara izin vermeyeceklerini düşünüyorum" dedi.

Köşeden üçlüklerin Fenerbahçe'ye çok zarar verdiği yorumu üzerine İtalyan oyuncu, "Gerçekten bugün çok konsantreydik. Maça odaklanmıştık. Fenerbahçe'nin hücumunu fiziksellikle ve iyi savunmayla sınırlamayı amaçlamıştık. İstediğğimiz gibi gitti. Çok fark yarattık. Çok fazla skor yapmadan, savunmayla yarattık" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...