"En büyük kozumuz taraftarımız"

Royal Halı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin baş antrenörü Cem Akdağ, zorlu Beşiktaş maçında en büyük kozunun taraftar olduğunu ifade etti.

NTV Spor

28.02.2013 - 17:14

Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşacak Royal Halı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, hazırlıklarını sürdürüyor.

Başantrenör Cem Akdağ, sakat oyuncuların yavaş yavaş iyileşerek takımla birlikte çalışmalara başladığını söyledi.

Yaptıkları yeni transferlerin de takıma uyumunun her geçen gün artığına işaret eden Akdağ, "Takımın ritme girmesi için zaman gerekiyor. Bunu yakaladığımızda Royal Halı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi daha keyif veren bir mücadele sergileyecek" dedi.

Hafta sonu sahalarında Beşiktaş ile karşılaşacaklarını anımsatan Akdağ, "Gerek kadrosu gerek bütçesiyle güçlü bir ekibe karşı mücadele edeceğiz. Bu zorlu mücadelede galibiyete ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Sporseverlerden bu mücadelede tribünleri doldurarak takımı yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Çünkü Beşiktaş karşısında en büyük kozumuz taraftarımız olacak" diye konuştu.

Geçen hafta yendikleri Mersin Büyükşehir Belediyesi karşısında etkili bir mücadele ortaya koyduklarını vurgulayan Akdağ, amaçlarının bunu Beşiktaş karşısında sürdürmek olduğunu kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...