"F.Bahçe maçında daha iyi olmalıyız"

Anadolu Efes Başantrenörü Ivkovic, 87-77 kazandıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 28.03.2016 - 21:31

Spor Toto Basketbol Ligi'nin 23. haftasında sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 87-77 yenen Anadolu Efes'in başantrenörü Dusan Ivkovic, iyi bir maç oynadıklarını ve galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Ivkovic, son periyodun, maçın sonunu belirleyen çeyrek olduğunu dile getirerek, "Rakibimiz son 4 maçını kazanmıştı. Maç içerisinde çok iyi savaştılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Son çeyrek skoru 22-11'di. Son çeyrekte gösterdiğimiz performans maçı kazanmamızı sağladı. THY Avrupa Ligi'nde oynayacağımız Fenerbahçe maçında daha iyi performans sergilemeliyiz." diye konuştu.

Anadolu Efes oyucularından Birkan Batuk ise son haftalarda çıkışta olan bir takıma karşı oynadıklarını ve kazandıkları için mutlu olduklarını aktardı.

ERTUĞRUL ERDOĞAN: ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM ÇÜNKÜ...
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, son periyodu kendilerinden daha iyi oynayan Anadolu Efes'i tebrik etti.

Kendileri açısından prestij maçına çıktıklarını dile getiren Erdoğan, "Alt sıralarda olan bir takım olarak haddimizi bilerek oynamalıydık. Biz köşeye sıkışmış bir boksör gibi açık bulunca rakibimizi yenmeliyiz. Maçın genelinden şikayetçi değilim çünkü oyun planına sadık kalarak oynadık. Performansımızı 40 dakikaya yaymalıydık." ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor oyuncularından Damir Markota ise ilk üç periyotta iyi mücadele verdiklerini ve maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...