Fenerbahçe'de, Gherardini'yle 2 yıllık yeni sözleşme

Fenerbahçe, erkek basketbol takımı genel menajeri Maurizio Gherardini ile 2 yıllık anlaşmaya varıldığını açıkladı.

NTV Spor

29.06.2020 - 13:02 | Son Güncelleme: 29.06.2020 - 13:19

Fenerbahçe, Erkek Basketbol Takımı genel menajeri Maurizio Gherardini'nin 2 yıl daha kulüple sözleşme imzaladığını duyurdu.

Sarı Lacivertliler'den yapılan açıklamada, "Yeni sezon planlamaları kapsamında, 2014 yılından bu yana genel menajerlik görevini üstlenen Maurizio Gherardini’yle, sözleşmesinin iki sezon daha uzatılması konusunda anlaşmaya varmıştır" denildi. 

Fenerbahçe açıklamasında, "Fenerbahçe Beko’nun uzun süredir koruduğu istikrarın parke dışındaki mimarlarından olan ve 2017 yılında EuroLeague tarafından “Yılın Yöneticisi” seçilen Maurizio Gherardini, yeni sezonda da büyük başarılar için yola çıkacak olan takımımızda genel menajerlik görevini üstlenmeye devam edecektir.

Bu anlaşmanın Kulübümüz ve Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini için hayırlı olmasını diliyoruz" ifadeleri kullanıldı.  

GHERARDINI: BU YENİ MEYDAN OKUMAYA VE MACERAYA HAZIR OLMALIYIZ
Gherardini yeni sözleşmeyle ilgili olarak umutlu konuştu ve "Fenerbahçe Ailesi’nin bir parçası olmaya devam edebilmekten ötürü son derece heyecanlıyım. Bunun için Başkanımız Ali Koç’a, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a ve tüm yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Zeljko Obradovic önderliğinde geçen harika yedi sezonun ardından, şimdi yeni bir sayfa açıyoruz. Hepimiz bu yeni meydan okumaya ve maceraya hazır olmalıyız. Umarım taraftarlarımız, geçmişte olduğu gibi her zaman bizim arkamızda yer alır. Onların desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız olacak ve bu desteği hak etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...