Fenerbahçe'den Cedi Osman'a açık kapı

Fenerbahçe Beko, NBA takımlarından Cleveland Cavaliers'ın formasını giyen Cedi Osman'a kapıyı açtı. Sarı Lacivertliler, milli basketbolcunun takımda oynama isteğine "Bir gün neden olmasın" yanıtını verdi.

NTV Spor 09.11.2019 - 19:52 | Son Güncelleme: 09.11.2019 - 20:01

Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, takımının Washington Wizards'ı 113-100 yendiği maç sonrası gönlünün Fenerbahçe'de oynamak olduğunu söyledi. Hem taraftarı hem de büyük bir kulüp olmasından dolayı Fenerbahçe'de forma giyme hayali olduğunu belirten Cedi Osman, "Uzun yıllar NBA'de oynamak istiyorum. Ama hep Fenerbahçe'de oynama hayalim vardı. Hem taraftarından dolayı, hem de büyük bir kulüp. Ancak ileride belki olursa diye söylüyorum, yani basketbolu bırakmadan 1 sene önce tekrar Türkiye dönüp. Tabi diğer bir yanda da büyüyüp yetiştiğim Anadolu Efes var. Bu nedenle Fenerbahçe ve Anadolu Efes arasında bir seçim yapardım. Ancak Anadolu Efes benim için 1 adım daha önde, çünkü sonuç olarak yetiştiğim kulüp" şeklinde konuştu.

Cedi Osman'ın bu mesajına Fenerbahçe Beko kayıtsız kalmadı. Sarı Lacivertliler sosyal medya hesabından Cedi Osman'ı etiketleyerek, "Merhada Cedi Osman, mesajını aldık. Bir gün neden olmasın? Şimdilik NBA'deki performansını gururla takip edip seni destekleyeceğiz" ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...