Fenerbahçe Öznur Kablo'da vaka sayısı 18'e yükseldi!

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe Öznur Kablo'da covid-19 tanısı koyulan kişi sayısı 18'e yükseldi.

NTV Spor 14.11.2020 - 12:39

Fenerbahçe Öznur Kablo, internet sitesinden yaptığı açıklama ile A takımda daha önce 4 basketbolcu ve 1 personelin corona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından 2 oyuncu ve 1 personelin daha test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı.

Fenerbahçe Gelişim Takımı'nda ise 8 oyuncu ve 2 personele corona virüs tanısı koyuldu. Böylelikle 14 sporcu ve 4 personelde covid-19 testi pozitif sonuçlandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz, daha önce yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımızdan 4 oyuncumuz ve 1 teknik ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğunu kamuoyuna duyurmuştu. Yeni test sonuçlarına göre A Takımımızdan 2 oyuncumuz ile 1 idari personelimizin daha test sonuçlarının pozitif olduğu netleşmiştir. Fenerbahçe Gelişim Takımımıza yapılan tanı testi sonuçlarına göre de; Gelişim Takımımızdan 8 oyuncumuz ile 2 teknik ve idari ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir. Toplamda pozitif tanısı alan 14 oyuncumuz ile 4 teknik ve idari ekip personelimiz ev izolasyonuna alınarak tedavilerine başlanmıştır. Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır" ifadeleri yer aldı.

Sayfa Yükleniyor...