G.Saray Rusya'ya ulaşmakta zorlanıyor

Basketbolda THY Euroleague Top 16 (E) Grubu'ndaki 3. maçında Rusya'nın CSKA Moskova takımıyla deplasmanda karşılaşacak Galatasaray Medical Park, İstanbul'da yaşanan kötü hava şartları nedeniyle Rusya'ya ulaşmakta zorlanıyor.

NTV Spor 01.02.2012 - 18:24

Basketbolda THY Euroleague Top 16 (E) Grubu'ndaki 3. maçında Rusya'nın CSKA Moskova takımıyla deplasmanda karşılaşacak Galatasaray Medical Park, İstanbul'da yaşanan kötü hava şartları nedeniyle Rusya'ya ulaşmakta zorlanıyor.

Galatasaray Medical Park Antrenörü Oktay Mahmuti, havaalanında Rusya'ya gidecekleri sabah uçağının hala kalkmadığını hatırlatarak, biraz daha alanda beklemek zorunda kalacaklarını söyledi.

Mahmuti, CSKA Moskova ile yapacakları Top 16 maçıyla ilgili olarak da görüşlerini açıklarken, ''CSKA Moskova, şu ana kadar mağlubiyeti olmayan bir takım. Dolasıyla çok güçlü oyunculardan kurulu, başarılı bir takım. Rakibimiz, yükseği değil, en yükseği hedefleyen bir ekip. Umarım sağlıklı bir şekilde Rusya'ya ulaşırız. Sonra her maça çıkarken olduğu gibi elimizden geleni yapmaya çalışırız'' dedi.

Mahmuti, Tutku'nun sakatlığı nedeniyle kadroda yer almadığını ifade ederek, ''Ender'in sakatlığı var. Schumpert'in de bileğinde sakatlık bulunuyor. Bu oyuncumuzu yavaş yavaş takımla beraber çalıştırıyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...