"Galibiyet için herşeyi yapacağız"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde bu sezonun ilk maçında sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Canik Belediyesi'nin antrenörü Murat Alkaş, sahadan galibiyet ile ayrılmak için ellerin gelen mücadeleyi göstereceklerini söyledi.

NTV Spor

19.10.2012 - 20:20

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde bu sezonun ilk maçında sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Canik Belediyesi'nin antrenörü Murat Alkaş, bu maçı kazanmak için ellerinden gelen en iyi mücadeleyi sergileyeceklerini ifade etti.
        
Alkaş, takımın Hasan Doğan Tesisleri'ndeki antrenmanı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, takımdaki tek eksiklerinin ayağı kırılan Tanja Cirov olduğunu belirtti.
        
Sezonun ilk maçını Fenerbahçe gibi çok kuvvetli bir takımla oynayacaklarını anımsatan Alkaş, ''Fenerbahçe, ligin en iyi takımlarından biri. Biz de ligin en yeni takımlarından biriyiz. Bizim için zorlu maç olacak. Fenerbahçe karşısında kazanmak için elimizden gelen en iyi mücadeleyi sergileyeceğiz'' dedi.
        
Taraftarları maça davet eden Alkaş, ''Taraftarımıza çok iyi mücadele eden, çok koşan iyi basketbol takımı izlettireceğiz'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...