Hido takımdan ayrı çalıştı

Basketbolda, İzmir'de süren Spor Toto World Cup 10'un son maçında bugün Sırbistan ile karşılaşacak A Milli Takım hazırlıklarını tamamladı.

NTV Spor

13.08.2011 - 14:36

Halkapınar Spor Salonu'nda başantrenör Orhun Ene idaresinde yaklaşık 1 saat süren taktik ağırlıklı bir idman çalışma yapan ay-yıldızlılarda kaptan Hidayet Türkoğlu, dünkü Almanya maçında artan diz ağrılarının sürmesi nedeniyle fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı ağırlık çalıştı.

Ömer Aşık ile Semih Erden ise çalışmanın sonunda önce kondisyoner Ozan Şirikçi gözetiminde enerji sistem gelişim antrenmanı, andından da antrenör Alaeddin Yakan yönetiminde basketbol idmanı yaptı.

Çalışmayı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Asbaşkanı İmran Işıldar, TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Necati Güler, TBF yöneticileri Hüsnü Karagözoğlu ve Asaf Ardak, TBF Disiplin Kurulu Başkanı Av. Akın Süel, TBF Sportif Faaliyetler Direktörü Emin Balcı, A Milli Takım Menajeri Harun Erdenay ve Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş da takip etti.

Spor Toto World Cup 10'da bugün saat 15.30'da galibiyeti bulunmayan Ukrayna ile yenilgisiz Almanya karşı karşıya gelecek.

Turnuvanın kapanış maçında ise A Milli Takım, Sırbistan ile saat 18.00'de karşılaşacak.

Sayfa Yükleniyor...