"İstanbul'da kupayı kazanırız"

Eurocup'ta sezonun En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Errick McCollum, finalin Fransa'daki ilk ayağında Strasbourg karşısında takım olarak kötü oynadıklarını ancak toparlanarak İstanbul'da kupaya uzanacaklarını söyledi.

NTV Spor 23.04.2016 - 00:31

8 sayı, 3 asist ve 3 ribaundla bitirdiği maçın ardından NTV Spor'dan İsmail Şenol'a konuşan Errick McCollum "Takım olarak çok kötü oynadık, ben de iyi oynamadım ve bunun sorumluluğunu alıyorum. Özellikle ilk yarıda boş şutlar kaçırdım. Buradan toparlanacağız ve iç sahada kupayı kazanacağız. Özellikle maçın başında gergin ve heyecanlıydık. Bu da maça iyi başlamamamıza neden oldu. Rakibimiz de öyleydi. İkinci maçta daha iyi olacağımızı ve toparlanacağmızı düşünüyorum. Savunmada gayet iyiydik ama hücumda akışkanlığımızı yakalayamadık. Bu bizim her zamanki hücum performansımız değil" ifadesini kullandı.

"EMİN OLSUNLAR HAZIR OLACAĞIZ"
Karşılaşmayı 12 sayıyla tamamlayan Blake Schilb ise "Buraya kazanmaya geldik. Kolay olmayacağını biliyorduk. Çalışmamız gereken bazı şeyler var. Ana skorerlerimiz çok fazla katkı veremedi. Bunu ikinci maç için ateşleyici bir faktör olarak görüyorum. Sadece 4 sayı fark var; 10 ya da 15 değil. Kötü şut attık. Bunları çalışabiliriz. Zihinsel olarak güçlü olmalıyız, İstanbul'da evimizde oynayacağız. Cim Bom en iyi taraftara sahip. Büyük destek göreceğimizi biliyoruz. Emin olsunlar ikinci maça hazır olacağız" dedi. 

Sayfa Yükleniyor...