Itoudis: 22 top kaybımız olmasıydı...

Fenerbahçe Beko deplasmanda Alba Berlin'i 29 sayı farkla 104-75 yendiği maçın ardından başantrenör Dimitris Itoudis, galibiyeti değerlendirdi.

NTV Spor 09.12.2022 - 00:32

Galibiyetten dolayı takımı tebrik eden Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis, "Oyuncularımı tebrik ediyorum. Geçen haftaki (Real Madrid) mağlubiyetten sonra reaksiyon gösterdiler. Savunmada iyi iş çıkarttık, ribauntları domine ettik. Topu paylaştık, çok asist yaptık. Tek kötü taraf bugün 22 top kaybımız olmasıydı. Top kaybını biraz daha az yapsak, bugünkü performansımızla 30 üzeri asistle de maçı bitirebilirdik. Onların agresif savunması sebebiyle maç başında çok da iyi değildik ve bizim adımıza top kayıpları oldu." değerlendirmesinde bulundu.

8 oyuncumuzun çift haneli rakamlara ulaşmasıyla ilgili Dimitris Itoudis, "Sonuçta bu bir sinerji sporu. Bir şeyleri paylaşmak gerekiyor. Topu paylaştığımızda bir yerlerde avantaj buluruz. Devre arasında çift haneli farkla önde olsak da üçüncü periyotta o bölümü geride bırakıp devam etmemiz gerekiyordu. Alba Berlin inatçı bir takım" dedi.

Taraftarlar için de ayrı bir parantez açan Itoudis, "Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Bize evimizde oynuyor gibi hissettirdiler. Teşekkürler." diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...