İziç: Bizim için 5 sayı fark lazımdı

Tofaş Antrenörü Nihat İziç, ''Zor maç oldu. Bizim için 5 sayı fark lazımdı ve ikinci yarı bu farkı korumaya çalıştık'' dedi.

NTV Spor

08.10.2011 - 19:43

Tofaş Antrenörü Nihat İziç, ''Zor maç oldu. Bizim için 5 sayı fark lazımdı ve ikinci yarı bu farkı korumaya çalıştık'' dedi.

İziç, Mersin Büyükşehir Belediyesi maçının ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, takımının yorgun olduğunu ve bu yorgunluğun kendilerini etkilediğini söyledi.

Fenerbahçe'nin, Olin Edirne maçını kazanması durumunda yollarına devam edebileceklerini ifade eden İziç, ''Zor maç oldu. Bizim için 5 sayı fark lazımdı ve ikinci yarı bu farkı korumaya çalıştık. 7 oyuncum sakat. 3 oyuncumun antrenman eksiği var. Bu da oyun içinde zaman zaman konsantrasyon bozukluğuna yol açıyor. Sakatların tam düzelmesi için bir aylık bir zamana ihtiyacımız var. Bu eleme maçlarında özellikle Olin Edirne maçında 30 dakika çok iyi oynadık. Bu oyunumuzu diğer maçlara da yansıtmak istiyoruz.'' dedi.
        
"TOFAŞ'I TEBRİK EDİYORUM"
Mersin Büyükşehir Belediyesi Antrenörü Ercüment Sunter ise, maçın kaderini verilen teknik faulün belirlediğini savunarak, ''Tofaş'ı tebrik ediyorum. İkinci devre maçı çevirebilirdik. Ama teknik faul maça etki etti. Bu teknik faul düdüğü bizim kaderimizi belirledi. Hakemlerin buna dikkat etmesi lazım. MHK'de bunun üzerinde çok duruyor. Ama böyle hatalar maçın kaderini belirleyebiliyor. Yaşlı bir takımız. 3 gün üst üste maç oynamak bizi hırpaladı. Ligde hedefimiz play-off oynamak.''

Sayfa Yükleniyor...