Kandemir: "Son bölümde düşüş yaşadık"

Beşiktaş İntegral Forex Başantrenörü Ahmet Kandemir, Türkiye Basketbol Ligi'nde Darüşşafaka Doğuş'a 74-71 yenildikleri maçta iyi mücadele ettiklerini ancak son bölümde düşüş yaşadıklarını söyledi.

NTV Spor 13.10.2014 - 13:22
Kandemir, yaptığı açıklamada, takım olarak iyi oynadıkları bir maçı geride bıraktıklarını belirterek, şunları kaydetti:
     
"Son bölümde düşüş yaşadık. Bu, rotasyondan kaynaklanan bir durumdu. Netice olarak hakemler, rakip oyunculara son periyotta bir faul çaldılar. Bu faulü de bitime 10 saniye kala verdiler. Sert oynanan bir maçta hakemlerin bir tarafın sertliğine tolerans gösterip diğerine göstermemesi normal değil."
     
Oyun kuruculardan Engin Atsür'ün sakatlığının olduğunu ve bu oyuncudan fazla yararlanamadığını vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, "Engin, ritmini bulamadığı için Kerem gereğinden fazla oyunda kalmak zorunda kaldı. Kerem daha az süre alıp dinlenseydi performansı farklı olurdu. Lofton da maske ile oynamakta zorlanıyor. Bu nedenle bir ve iki numaralı pozisyonlarda sorun yaşıyoruz. Miller'ın da parmağı kırık" ifadelerini kullandı.
     
Transfer konusunda arayışların sürdüğünü kaydeden Ahmet Kandemir, "Yaşadığımız zaafiyetlerden dolayı kadroya takviye yapmamız lazım. Kenan Bajramovic ve John Holland konusunda kararımızı bu hafta içinde vereceğiz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...