Karakaş: Herhangi transfer girişimimiz olmadı

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, son günlerde medyada yer alan transfer haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ve herhangi bir transfer girişiminde bulunmadıklarını söyledi.

NTV Spor 16.11.2011 - 15:42

Fenerbahçe Ülker Şube Direktörü Nedim Karakaş, son günlerde medyada yer alan transfer haberleri üzerine, ''Herhangi bir transfer girişimimiz yok'' açıklamasını yaptı.

Basketbol Federasyonu'nun internet sitesine konuşan Karakaş, çıkan haberlerin asılsız olduğunu ifade ederek, transfer konusunda herhangi bir çalışmaları olmadığını dile getirdi.

Karakaş, bu akşam oynayacakları Bennet Cantu maçına odaklandıklarını ifade ederek, ''Bennet Cantu maçını kazanmaktan başka bir ihtimali düşünmüyoruz. Sahaya da sadece bu amaç için çıkacağız. Maçı kazanıp rahat nefes almak istiyoruz. Biz Fenerbahçe Ülker olarak tüm kulvarda hedeflerimize adım adım ilerleyerek ulaşmayı planlıyoruz. Öncelikli hedefimiz Top 16'ya kalmak. Her takımın inişli çıkışlı dönemleri vardır, biz de bu süreçten geçiyoruz. Mazeret değil ama, sezona geç başladık, kadromuzda sakat oyuncularımız vardı. Tüm bu etkenler bizi olumsuz etkiledi. Şimdi ise sakat oyuncularımız birer birer kadromuza katılıyor. Maç eksiklerini üzerlerinden attıklarında daha iyi katkı sağlayacaklar.

Biz kadromuzdaki oyuncuların hepsine inanıp, güveniyoruz. Dün ve bugün birçok gazete ve internette dolaşan transfer haberlerinin tamamı asılsızdır. Yeni transferlerle ilgili hiçbir girişimimiz olmamıştır. Oyuncularımıza güveniyoruz. Sezon başında koyduğumuz hedeflerin hepsine inşallah mevcut oyuncu kadromuzla ulaşacağız'' şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...