Kartal, Avrupa'da kupa avında!

Beşiktaş Milangaz, FIBA Eurochallenge Kupası Dörtlü Finali'nin yarı finalinde Szolnoki Olaj ile karşı karşıya gelecek. Saat 19.00'da başlayacak zorlu mücadele NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı olarak yayınlanacak.

NTV Spor 27.04.2012 - 00:06

Beşiktaş Milangaz'ın da yer aldığı FIBA EuroChallenge Kupası Dörtlü Final mücadelesi bu akşam Macaristan'ın Debrecen kentinde başlıyor.

Debrecen kentindeki 8 bin 500 seyirci kapasiteli Fönix Spor Salonu'nda düzenlenecek organizasyonun ilk gününde Beşiktaş Milangaz, TSİ 19.00'da ev sahibi Macar takımı Szolnoki Olaj ile yarı final oynayacak.

Diğer yarı final karşılaşması ise TSİ 21.30'da Fransa'nın Elan Chalon takımıyla Rusya'nın Triumph Lyubertsy takımları arasında oynanacak.

Her iki karşılaşmada NTV Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Macar ekibi karşısında maçın favorisi gösterilen Beşiktaş Milangaz, karşılaşmayı kazandığı takdirde 29 Nisan Pazar günü TSİ 21.30'daki final maçında, Elan Chalon-Triumph Lyubertsy yarı final eşleşmesinin galibi ile şampiyonluk mücadelesi verecek.

Siyah-beyazlı ekip, yarınki maçı kaybetmesi durumunda pazar günü TSİ 19.00'daki Elan Chalon-Triumph Lyubertsy eşleşmesinin mağlup takımıyla üçüncülük maçına çıkacak.

Sayfa Yükleniyor...