Kavasoğlu: Top kayıpları mağlubiyeti getirdi

Bornova Belediyesi'nin başantrenörü Aclan Kavasoğlu, Galatasaray Cafe Crown karşısında yaptıkları top kayıplarının mağlubiyete neden olduğunu söyledi.

NTV Spor

08.04.2011 - 23:17

Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown'a mağlup olan Bornova Belediyesi'nin başantrenörü Aclan Kavasoğlu, ''İkinci devrede top kayıplarının artmasıyla fark oluştu'' dedi.

Kavasoğlu, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, sezon boyunca yaşadıkları aksiliklerin ardından en son Tyler Smith'in de geçen hafta sakatlandığını, dolayısıyla düzenlerinin değiştiğini kaydetti.

İlk devre Galatasaray Cafe Crown'a karşı tutunabildiklerini ifade eden Kavasoğlu, ''İkinci devrede top kayıplarının artmasıyla fark oluştu. Maalesef mağlup olduk. Bir transfer daha yapmak istiyoruz. Önümüzde kazanabileceğimiz 3 maç gözüküyor. Kalan maçlara en iyi koşullarda hazırlanıp, en iyi sonucu elde etmek istiyoruz. Hafta içinde bir ABD'li oyuncunun evraklarını federasyona göndermek üzereyken, bir ikilem yaşandı ve Bosman statüsünde bir oyuncu transferi yapabileceğimiz bize bildirildi'' dedi.
        
MAHMUTİ: İYİ BAŞLADIK VE İYİ BİTİRDİK
Galatasaray Cafe Crown Başantrenörü Oktay Mahmuti ise maça iyi başladıklarını belirterek, ''İyi başladığımız maçı iyi bitirdik. İkinci çeyrekte biraz duraklasak da hücumda ve savunmada iyi oyun ortaya koyarak, farkı açtık. İyi bir seyirci karşısında keyifli bir oyun oynadık. Kalan maçlarda herkes en iyi performansı gösterip, son düzlükte iyi bir konum yakalamaya çalışıyor'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...