Kobe altyapı oyuncularıyla antrenman yaptı

Nike'ın davetlisi olarak İstanbul'da bulunan dünya basketbolunun önde gelen yıldızı Kobe Bryant, Anadolu Efes'in tesislerinde kulübün altyapı oyuncularıyla birlikte antrenman yaptı.

NTV Spor 26.09.2011 - 16:15

Nike'ın davetlisi olarak İstanbul'da bulunan dünya basketbolunun önde gelen yıldızı Kobe Bryant, altyapı oyuncularıyla çalıştı.

Antrenman başında antrenör Chris Tomas ile çalışan genç oyuncular, daha sonra dünyaca ünlü NBA oyuncusu Kobe Bryant ile idman yapma fırsatı buldular. Yıldız oyuncu, Anadolu Efes altyapı antrenörleri ile birlikte sporculara kişisel gelişim egzersizleri yaptırdı ve tecrübelerini aktardı. Bireysel becerilerini geliştirme konusunda sporculara ilgili egzersizleri birebir göstererek onlarla yakından ilgilenen Bryant, daha sonra savunma ve hücum temalarını ayrı ayrı yine birebir şekilde oyunculara gösterdi.

Anadolu Efes oyuncularının NBA'in önde gelen ismi ile birlikte antrenman yapmaktan dolayı büyük keyif aldıkları gözlenirken, antrenman sonrası yıldız basketbolcu ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bu arada Anadolu Efes Sportif Direktörü Alper Yılmaz Kobe Bryant'a içinde Anadolu Efes'in hatıra eşyalarından oluşan küçük bir hediye verdi. Genç basketbolcu Enes Kanter de Kobe Bryant'ın katıldığı antrenmanda salonda yer aldı.

Öte yandan İstanbul'dan bugün ayrılacak olan Kobe Bryant burada kaldığı süre boyunca bireysel basketbol antrenmanlarını Anadolu Efes Kulübü'nün Merter'deki tesislerinde gerçekleştirdi.

Sayfa Yükleniyor...