LeBron'dan Kobe'ye: ... her seferinde ağlamaya başlıyorum

Los Angeles'ın yıldızı LeBron James, yaşamını elim bir helikopter kazasında kaybeden Kobe Bryant için duygu yüklü bir mektup kaleme aldı.

NTV Spor 28.01.2020 - 07:51 | Son Güncelleme: 28.01.2020 - 10:36

LeBron James, Instagram hesabından Kobe Bryant ve aynı kazada yaşamını yitiren kızı Gianna için duygu yüklü bir mesaj yayınladı. İşte o mesaj: 

"Hazır değilim ama işte başladım. Dostum, bu mesajı yazmaya çalışmak için buraya oturduğumda seni yiğenim Gigi'yi, arkadaşlığımızı, bağı, kardeşliğimizi düşünüp her seferinde ağlamaya başlıyorum. Pazar sabahı Philly’den LA’ya gitmeden önce seninle son kez konuştum. Sesini son kez duyacağımı tahmin etmemiştim. Lanet olsun! Kalbim kırık ve mahvolmuş durumdayım kardeşim.

Seni çok seviyorum kardeşim. Kalbim Vanessa ve çocuklarınla olacak. Söz veriyorum, senin mirasını devam ettireceğim. Hepimiz için ve özellikle Lakers için çok şey ifade ediyorsun ve bu yük artık benim sırtımda ve devam ettirmek benim bir sorumluluğum. Cennetten beni izle ve bana güç ver.

Söylemek istediğim çok şey var ama şu anda yapamıyorum, başaramıyorum. Tekrar buluşuncaya kadar kardeşim."

View this post on Instagram

I’m Not Ready but here I go. Man I sitting here trying to write something for this post but every time I try I begin crying again just thinking about you, niece Gigi and the friendship/bond/brotherhood we had! I literally just heard your voice Sunday morning before I left Philly to head back to LA. Didn’t think for one bit in a million years that would be the last conversation we’d have. WTF!! I’m heartbroken and devastated my brother!! 😢😢😢😢💔. Man I love you big bro. My heart goes to Vanessa and the kids. I promise you I’ll continue your legacy man! You mean so much to us all here especially #LakerNation💜💛 and it’s my responsibility to put this shit on my back and keep it going!! Please give me the strength from the heavens above and watch over me! I got US here! There’s so much more I want to say but just can’t right now because I can’t get through it! Until we meet again my brother!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

NBA ve Los Angeles Lakers'ın efsane isimlerinden 41 yaşındaki Kobe Bryant, pazar günü geçirdiği helikopter kazasında 13 yaşındaki kızı Gianna ile hayatını kaybetmişti.

Sayfa Yükleniyor...