TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu deprem felaketinde hayatını kaybedenleri andı

6 Şubat 2023'teki Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenler için Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu anma mesajı yayımladı. Türkoğlu mesajında, “Yaralarımızı sarmak için birlikte çalışmaya ve yardımlaşmaya devam edeceğiz. 6 Şubat 2023 depremlerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, acılı ailelere ve milletimize tekrar tekrar sabır diliyorum.” Ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 06.02.2024 - 13:12
TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu deprem felaketinde hayatını kaybedenleri andı

Türkiye Federasyonu (TBF) Başkanı , 'teki Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenler için anma mesajı yayımladı.

"YARALARIMIZI SARMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Türkoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı anma mesajında, şu ifadeleri kullandı:

"Büyük bir acı ve yas günü olarak hafızalarımıza kazınan 6 Şubat, aynı zamanda milletimizin dayanışma ve yardımseverlik ruhunu temsil etmektedir. Bir yıl önce ülkemizi vuran felaketleri, hepimize zorlukların üstesinden ancak dayanışma ile gelebileceğimizi gösterdi. Yaralarımızı sarmak için birlikte çalışmaya ve yardımlaşmaya devam edeceğiz. 6 Şubat 2023 depremlerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, acılı ailelere ve milletimize tekrar tekrar sabır diliyorum."

Sayfa Yükleniyor...