“Maça iyi hazırlanamadık”

Spor Toto Basketbol Ligi'nin 9. haftasında sahasında Trabzonspor Medical Park'ı 81-73 yenen Anadolu Efes'in başantrenörü Dusan Ivkovic, bu maça çok iyi hazırlanamadıklarını söyledi.

NTV Spor 06.12.2015 - 20:11

Anadolu Efes'in başantrenörü Dusan Ivkovic, Trabzonspor Medical Park'ı 81-73 yendikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Ivkovic, bu karşılaşmadan önce sadece bir antrenman şansı olduklarını vurgulayarak, "Hazır olmadığımız bir karşılaşmayı kazandığımız için mutluyum. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Genel olarak her şey istediğimiz gibi gitti. Maçı iyi bir şekilde kontrol ettik. Trabzonspor Medical Park'ı tebrik ediyorum. Maç içerisinde pek çok geri dönüş denediler" değerlendirmesinde bulundu.

Anadolu Efes oyuncularından Brown ise, kendileri için zor bir maç olduğunu ancak son çeyrekte sergiledikleri performansla maçı kazandıklarını kaydetti.

MARKOVIC: 13 TOP KAYBEDEREK KAZANAMAZSINIZ
Trabzonspor Medical Park Başantrenörü Nenad Markovic, bugün iyi bir mücadele ortaya koyduklarını düşündüğünü söyledi.

Maç içerisinde skorun yakın olduğunu ve kendi taraflarına dönebilecek duruma geldiğini dile getiren Markovic, "Maçın önemli anlarında, özellikle son dakikalarda rakibimiz önemli sayılar buldu. Genel olarak sergilediğimiz performanstan memnunum. Bu tür zor karşılaşmalarda 13 top kaybederek galibiyet bekleyemezsiniz. Bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Anadolu Efes takımını tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Medical Park oyuncularından Hardy ise, maç boyunca ortaya çok iyi bir mücadele koyduklarını ancak basit hatalar yaptıklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...