Mersin'de hedef Tofaş galibiyeti

Beko Basketbol Ligi'nde hafta sonu Tofaş ile karşılaşacak olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, sezona galibiyetle başlamak istiyor.

NTV Spor

13.10.2011 - 16:40

Beko Basketbol Ligi'nde hafta sonu Tofaş ile karşılaşacak olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, sezona galibiyetle başlamak istiyor.

Kulüp Başkanı Mehmet Özcan, bu sezon play-off'u ve Avrupa Kupaları'nı hedefleyen bir takım kurduklarını söyledi.

Hazırlık sürecinin iyi geçtiğine işaret eden Özcan, ''Güçlü, göze hoş gelen bir mücadele sergileyen bir takım oluşturduk'' dedi.

Sezonun ilk maçında Cumartesi günü Tofaş ile karşılaşacaklarını belirten Özcan, ''Yönetim, teknik heyet ve sporcular kenetlenerek sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Çok çalışarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İsteğimiz bu çalışmaya basketbol severlerin de takımın yanında olarak destek vermeleri. Tüm sporseverleri Tofaş ile yapacağımız görsel bir şov olacak maçta bizi yalnız bırakmamaya çağırıyoruz'' ifadelerini kullandı.

BİLETLER 1 TL
Özcan, Tofaş mücadelesini ligin ilk maçı olması dolayısıyla bir sezon açılışı gibi gördüklerini söyledi.

Bu nedenle bilet fiyatlarını 1 TL olarak belirlediklerini ifade eden Özcan, Sporda Şiddetin Önlenmesi Yasası gereği seyircilerin biletin üzerindeki koltuk numarasına göre oturmaları tavsiyesinde de bulundu.

Sayfa Yükleniyor...