"Mutlak kazanmak istiyoruz"

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Orduspor'un İsveçli oyuncusu Elin Eldebrink, Adana ASKİ ile yapacakları maçın çok önemli olduğunu söyledi.

NTV Spor 04.02.2016 - 21:44

Eldebrink, Türkiye liginin çok zor olduğunu belirterek, "Bütün maçlar çok çekişmeli geçiyor. Orduspor olarak hedefimiz bundan sonraki maçları kazanarak ligde üst sıralara çıkmak" diye konuştu.

Ordu'da ve Orduspor'da bulunmaktan mutlu olduğunu belirten Eldebrink, "Çok antrenmanımız oluyor. Bundan dolayı Ordu'nun tadını çıkaramıyoruz. İdmanımız olmadığı zaman fırsat buldukça sahilde yürüyüş yapıyoruz. Bu da bize huzur veriyor" ifadelerini kullandı.

Pazar günü iç sahada yapacakları Adana ASKİ maçına da değinen İsveçli basketbolcu, "Çok önemli bir maça çıkıyoruz. Mutlak kazanmak istiyoruz ve elimizden geleni yapacağız. Umarım kazanırız. Taraftarlarımızın desteği çok önemli. Maça gelerek bizi desteklesinler" şeklinde konuştu.

Öte yandan Orduspor, ligin 18. haftasında Adana ASKİ ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Başantrenör Levent Deringöl yönetiminde Durugöl Spor Salonu'nda gerçekleştirilen antrenmana oyuncuların tamamı katıldı.

Sayfa Yükleniyor...