Ofiste transfer görüşmesi

Lebron James, taliplerini ofisinde ağırlıyor.

NTV Spor

02.07.2010 - 14:29

NBA'de belki de tarihinin en önemli transfer dönemi yaşanıyor. Zira takımların kaderlerini değiştirmesi mümkün pekçok yıldız, serbest oyuncu piyasasında, kendilerine gelecek teklifleri bekliyor. Transfer döneminin en çok konuşulan ismi ise şüphesiz Lebron James.

Daha 1 yıl öncesinden ne yapacağı merakla beklenen James, kendisine maksimum kontrat önerebilecek ekiplerin yöneticileri ile görüşmeler başladı. Ancak James, bu takımların bulunduğu şehirlere gitmek yerine yöneticileri, Cleveland'daki ofisinde ağırlamayı tercih ediyor. James'ı her ne pahasına olursa olsun kadrolarına katmak isteyen yöneticilerin de, alınganlık yapmaya pek niyetleri yok.

Lebron James, son olarak New York Knicks ve New Jersey Nets yetkilileri ile görüştü. Nets cephesini görüşmede, takımın dolar milyarderi sahibi Mikhail Prokhorov, James'in yakın arkadaşı hip-hop yıldızı Jay-Z ve yeni antrenör Avery Johnson temsil etti. Knicks adına ise görüşmeye takım sahibi James dolan ve antrenör Mike D'antoni katıldı. Görüşme sırasında sadece para konuşulmadı. Yetkililer, James'e uzun uzun neden kendi takımlarını tercih etmesi gerektiğini anlattı. Cleveland'ın süper yıldızının nasıl bir karar vereceği ise hala merakla bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...