"Ömer ve Hidayet'ten bir iyilik bekliyorum"

Büyük Britanya'nın Polonya'yı mağlup etmesini ve 12 Dev Adam'ın gruptan çıkmasını sağlayan isimlerin başında gelen NBA patentli yıldız oyuncu Luol Deng karşılaşmanın ardından NTV Spor'dan Sine Büyüka'ya konuştu.

NTV Spor

06.09.2011 - 14:19

Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda Polonya'yı mağlup eden Büyük Britanya'nın Chicagolu yıldızı Luol Deng, NTV Spor'a özel açıklamalar yaptı.

"KAYBETTİĞİMİZ TAKIMLAR ÇOK İYİYDİ"
Deng, "Zorlu takımlara karşı iyi mücadele ettik, turnuvayı iyi bitirmek istiyorduk, öyle de oldu. Önce takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hazırlık turnuvasında biz çok iyi oynadık. Kaybettiğimiz takımlara bakın biz burada 2 galibiyet elde ettik ama kaybettiğimiz takımlar çok iyi takımlardı" dedi.

"DAHA İYİ HALE GELMEK İSTİYORUZ"
Bazen hatalar yaptım ama bugün bir şekilde maçı kazanmamızı sağladığımız için çok mutluyum, İyi oyuncular da böyle yapar zaten, maçı kazanırlar. Biz 5 maçın 2'sini kazandık, mutluyuz daha iyi hale gelmek istiyoruz. Daha farklı olabilirdi belki durumumuz ama sakatlıklar da bizi etkiledi ama yine de mutluyuz" diye konuştu.

"Ömer Aşık ve Türkiye'nin Michael Jordan'ı Hidayet Türkoğlu'nu biliyorum" diyen Deng, "İkisiyle de konuştum, bana çok büyük bir iyilik borçlular. Onlar benim çok yakın arkadaşlarım ve artık onlardan bir iyilik bekliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...