"Önemli bir galibiyet aldık"

Banvit Başantrenörü Zoran Lukıc, "Karadağ'da oynadığımız zor, duygusal ve soğuk bir müsabakanın ardından önemli bir galibiyet elde ettik" dedi.

NTV Spor 11.01.2015 - 21:15

Banvit Başantrenörü Zoran Lukic, 76-62 kazandıkları TOFAŞ maçı sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, üçüncü periyotta farkın çok açıldığını ve maçı kazanmayı garantilediklerini söyledi.
     
Müsabakayı üçüncü periyotta bitiren oyuncularına teşekkür eden Lukic, son periyotta genç oyunculara şans verdiğini belirterek, "Ancak kendilerine çok kızgınım. İsmail Cem ve Talat Altunbey son 5 dakikada verdiğim şansı iyi değerlendirmedi. Bu fırsattan faydalanmadılar. Genç oyuncularımızın böyle oynamalarıyla ilgili hiçbir bahaneleri olamaz. Kulüp organizasyonu ve baş antrenör olarak onlara her şeyin fazlasını veriyoruz. Onlar da nasıl reaksiyon göstermeleri konusunda fikir sahibi olmaları gerekiyor. Karadağ'da oynadığımız zor, duygusal ve soğuk bir müsabakanın ardından önemli bir galibiyet elde ettik" dedi.
     
TOFAŞ Başantrenörü Ilias Zouros da oynadığı oyundan dolayı Banvit'i tebrik etti.
     
Maçı seyretmek için Bursa'dan Bandırma'ya gelen taraftarlardan özür dileyen Zouros, "Özellikle ilk çeyrek bizim için utanç vericiydi. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyoruz. Herkes üzerine düşen sorumluluğu almalı. İki hafta sonra ligler başlayacak. Ayakta kalmak için maç kazanmak zorundayız. Üçüncü çeyrekte çok kötü oynadık. Taraftarımızdan özür diliyoruz" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...