Melli'den sezon değerlendirmesi

Fenerbahçe Beko'nun İtalyan yıldızı Nicolo Melli, geride kalan sezona ilişkin açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 25.06.2019 - 17:19

Fenerbahçe Beko'nun 28 yaşındaki İtalyan yıldızı Nicolo Melli, Turkish Airlines EuroLeague'de Final Four'a kaldıkları ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi finalinde Anadolu Efes'e yenilerek ikinci oldukları sezonu değerlendirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden takım ve kendisi adına bol mücadeleyle dolu bir yılı geride bıraktıklarını vurgulayan Melli, istedikleri hedeflere ulaşamadıklarının altını çizdi.

Taraftara verdikleri destek için teşekkür ederek gelecek sezona odaklandığını belirten İtalyan yıldız şu ifadeleri kullandı;

"İnişleri ve çıkışlarıyla uzun bir sezon oldu. Kesinlikle istediğim gibi geçmedi; ancak takım da, ben de tüm yıl boyu mücadele ettik. Sporda her zaman arkanızda bıraktığınız galibiyet ve mağlubiyetlerden alınacak bir ders vardır ve o derslerin sizi daha da güçlendirmesi gerekir. Bizi gerçekten destekleyen ve bu takıma bağlılığımızı anlayan tüm taraftarlara teşekkürler. Önümde çok önemli bir yaz var. Hep yola devam edeceğiz.”

Turkish Airlines EuroLeague'de ortalama 25 dakika sahada kalan Nicolo Melli, 7.3 sayı, 4.1 ribaund, 1.6 asist ortalamalarıyla mücadele etti.

Sayfa Yükleniyor...