Onuralp Bitim: Maçı daha çok hak ettiğimizi düşünüyorum

A Milli Takım'da Onuralp Bitim, Sırbistan karşısında iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Bugün iyi savaştık. Son top şanssız oldu. Hiç adil olmayan birkaç karar da geldi son bölümde. Gönül isterdi ki kazanalım. Maçı daha çok hak ettiğimizi düşünüyorum." dedi.

NTV Spor 15.11.2022 - 00:34

A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2023 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu dördüncü maçında Sırbistan'a 77-76 mağlup oldu.

Bu sonuçla milliler, takımların ilk aşamada yaşadığı galibiyet ve mağlubiyet sayılarını ikinci tura taşıdığı elemelerde oynadığı 8. maçta beşinci kez kaybetti. Sırbistan ise beşinci galibiyetini elde etti.

Karşılaşmanın ardından milli takımda Onuralp Bitim mücadeleyi değerlendirdi.

Onuralp Bitim'in açıklamaları şöyle: "Kalbimiz, hocamızın da söylediği gibi ülkemizde İstanbul'daydı. Buradan patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlara sabır diliyoruz. Bu galibiyeti alıp onlara hediye etmek isterdik. Bir nebze de olsun güzel bir şey olması için. Bugün iyi savaştık. Son top şanssız oldu. Hiç adil olmayan birkaç karar da geldi son bölümde. Gönül isterdi ki kazanalım. Maçı daha çok hak ettiğimizi düşünüyorum. Yeni ve genç bir takımız. Daha iyi işler yapabileceğimizi düşünüyorum."

Sayfa Yükleniyor...