Özerhun: Net bir galibiyet aldık

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, ''Galatasaray gibi güçlü bir takım karşısında net bir galibiyet almak bizim için sevindirici'' dedi.

NTV Spor 14.11.2011 - 14:08

Beko Basketbol Ligi'nde Galatasaray Medical Park'ı yenerek averajla liderliğini sürdüren Anadolu Efes'te büyük bir sevinç yaşanıyor.

"TÜM OYUNCULAR TAKIMA KATKI YAPTI"
Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Galatasaray Medical Park ile üst düzey bir maç oynadıklarını belirterek, ''En formda oyuncumuz olan Kinsey'in olmadığı maçta Galatasaray gibi güçlü bir takım karşısında net bir galibiyet almak bizim için sevindirici. Bu galibiyet, Real Madrid maçı öncesi iyi bir moral oldu. Tüm oyuncular dün takıma katkı yaptı ve iyi bir performans ortaya koydu'' diye konuştu.
        
"REAL MADRID DEPLASMANI BİZİ BEKLİYOR"
Zorlu bir hafta yaşadıklarını, önce Maccabi Electra Tel Aviv, ardından Galatasaray Medical Park ile karşılaştıklarını hatırlatan Özerhun, ''Şimdi de bizi zorlu Real Madrid deplasmanı bekliyor. Partizan ve Milano deplasmanlarından daha zor bir maç olacak. Kendi sahalarında etkili bir takım. Onlar da Partizan'a mağlup oldular ve bu mağlubiyeti telafi etmek isteyeceklerdir. Zorlu bir maç olacak'' ifadelerini kullandı.
        
Kinsey'in Real Madrid karşısında da forma giyemeyeceğini kaydeden Özerhun, ''Kinsey, ABD'de tedavisini sürdürüyor. Bu oyuncumuzu, ay sonundaki Belgacom Spirou maçına yetiştirmeye çalışıyoruz'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...