"Panathinaikos'u yenmeliyiz"

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Panatinhaikos'u deplasmanda mağlup etmeleri gerektiğini söyledi.

NTV Spor

28.02.2013 - 14:41

Basketbol THY Avrupa Ligi Top 16 turu E Grubu'nda yarın Yunanistan'ın Panathinaikos takımıyla karşılaşacak Anadolu Efes, mücadeleyi oynamak üzere bu ülkeye gitti.

Atatürk Havalimanı'ndan uçakla Atina'ya hareket eden Anadolu Efes'in genel menajeri Engin Özerhun, grubu hedefledikleri yerde bitirmek için Panathinaikos'u yenmeleri gerektiğini söyledi.

Özerhun, yarın zorlu bir mücadele yapacaklarını belirterek, "Panathinaikos son haftalarda toparlandı. Kazanmak için ellerinden geleni yapacaklar. Biz de son haftalarda güçlü rakipleri üst üste yendik. Bu galibiyetleri deplasmanda alacağımız sonuçlarla perçinlemek istiyoruz. Grubu hedeflediğimiz yerde bitirmek için Panathinaikos'u yenmeliyiz" dedi.

Avrupa Ligi'nde deplasman karşılaşmalarının her zaman zor olduğunu kaydeden Engin Özerhun, "Panathinaikos, Zalgiris Kaunas ve Real Madrid gibi güçlü rakiplerle deplasmanda oynayacağız. Bu maçlar kolay olmayacak. Ama biz de son haftalardaki performansımıza güveniyoruz. Bu performansımızla grubu hedeflediğimiz yerde bitirmeye çalışacağız" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...