"Pippen, Jordan'a çok öfkeli"

Basketbol efsanesi Michael Jordan'ın kariyerini anlatan Last Dance dizisine bir tepki de eski takım arkadaşı Scottie Pippen'dan geldi. Jordan'ın o dönemdeki en büyük yardımcısı Pippen'ın, anlatılanlar dolayısıyla çok öfkeli olduğu bildirildi.

NTV Spor 21.05.2020 - 12:59

Michael Jordan'ın kariyerini anlatan belgesele bir tepki de Scottie Pippen'dan geldi. Jordan'ın eski takım arkadaşı Horace Grant dizi ile ilgili "Yüzde 90'ı yalan" derken; bir başka isim Scottie Pippen'ın da çok öfkelendiği iddia edildi. ESPN radyosundan David Kaplan, Michael Jordan'ın Chicago'yla yaşanılan şampiyonluklarda en büyük yardımcısı Pippen'in çok öfkeli olduğunu açıkladı.

İkinci bölümde Pippen'ın Bulls ile kontrat anlaşmazlığı içinde gösterildiği buna karşın eski NBA yıldızının dizinden ameliyat olduğu ve 1997-98 sezonunun başında iki ay salonlardan uzak kaldığı belirtildi.

Jordan, Pippen'in kararını 'bencilce' nitelendirirken, Kaplan'a göre bu Pippen'ın sihirlerini gerdi.

Kaplan, Pippen'in o ifadeler için öfkelendiğini söylerken; "Pippen, Jazz'la oynanan 1998 NBA finallerindeki 6. maçın son bir kaç dakikasını 'Scottie'ye darbe, Scotti'ey darbe, Scottie'ye darbe" gibi hissetti" dedi.

Horrace Grant de aynı radyo programında Netflix serisinini yüzde 90 yalan olarak nitelendirdi ve "Dizinin eğlendirici olduğunu söyleyebilirdim; ancak orada kimin takım arkadaşları olduğunu biliyyoruz. Dizinin yüzde 90'ı gerçeklikten uzak" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...